Mes nematome problemų - tik galimybes!

Daugiau kaip 20 metų Lietuvos rinkoje dirbanti UAB „Bjarnum” yra prekybinė įmonė, vienijanti Švedijos ir Lietuvos kapitalą.

01. Prekyba abrazyvinėmis, šlifavimo medžiagomis, kabėmis, pneumatiniais įrankiais

02. Prekyba aliuminiu ir aliuminio produktais

03. Prekyba skandinaviškais lauko ir vidaus baldais

04. Tiekiame baldus ir baldų komponentus įvairioms Švedijos gamybos bei prekybos įmonėms

Mūsų tikslas – tenkinti vartotojų ir rinkos poreikius, suteikiant klientams greitą ir kvalifikuotą konsultaciją, gerinti klientų aptarnavimo kokybę, propaguoti skandinavišką baldų dizaino stilių, aplinką, gyvenimo filosofiją ir pojūčius.

Mūsų patirtis, dėmesys, įsiklausymas į kliento pageidavimus padės išsirinkti produktus, kurie suteiks Jums ilgalaikį emocinį pasitenkinimą, leis mėgautis tikru laisvės ir ramybės pojūčiu!

Bendradarbiaudami su pirmaujančiomis Skandinavijos baldų gamybos įmonėmis ir dizaineriais, kiekvienais metais atnaujiname ir siūlome naujas baldų ir aksesuarų kolekcijas. Kūryba – mūsų varomoji jėga. Greitas, dėmesingas ir kokybiškas aptarnavimas – raktas į klientų širdis.

Privačiam vartotojui ar HoReCa įmonėms dėmesingai pasiūlysime sprendimus bei aukštos kokybės, ilgaamžius, funkcionalius, patvarius, stilingus, ergonomiškus  baldus lauko terasoms, poilsio zonoms, žiemos sodams, balkonams, kavinėms, viešbučiams, kaimo turizmui, SPA centrams ir ne tik.

Turite klausimų? Parašykite mums

Pasirinkite temą, o mes atsakysime į visus klausimus