Apie mus | Bjarnum

Jūsų naršyklė negali rodyti šio puslapio.

Prašome atnaujinti naršyklę

Atnaujinti
Uždaryti

Apie mus

Daugiau kaip 15 metų Lietuvos rinkoje dirbanti UAB "Bjarnum" yra prekybinė įmonė, vienijanti Švedijos ir Lietuvos kapitalą.

Mūsų credo: „Mes nematome problemų - tik galimybes!“

Veiklos kryptys:

  • Prekyba abrazyvinėmis, šlifavimo medžiagomis, kabėmis, pneumatiniais įrankiais
  • Prekyba aliuminiu ir aliuminio produktais
  • Prekyba skandinaviškais lauko ir vidaus baldais
  • Tiekiame baldus ir baldų komponentus įvairioms Švedijos gamybos bei prekybos įmonėms

Visuose gaminiuose naudojame tik patikrintas aukščiausios kokybės medžiagas.

Mūsų tikslas - tenkinti vartotojų ir rinkos poreikius, suteikiant klientams greitą ir kvalifikuotą konsultaciją, gerinti klientų aptarnavimo kokybę, propaguoti skandinavišką baldų dizaino stilių, aplinką, gyvenimo filosofiją ir pojūčius.

Mūsų patirtis, dėmesys, įsiklausymas į kliento pageidavimus padės išsirinkti produktus, kurie suteiks Jums ilgalaikį emocinį pasitenkinimą, leis mėgautis tikru laisvės ir ramybės pojūčiu!

Bendradarbiaudami su pirmaujančiomis Skandinavijos baldų gamybos įmonėmis ir dizaineriais, kiekvienais metais atnaujiname ir siūlome naujas baldų ir aksesuarų kolekcijas. Kūryba - mūsų varomoji jėga. Greitas, dėmesingas ir kokybiškas aptarnavimas - raktas į klientų širdis.

Privačiam vartotojui ar HoReCa įmonėms dėmesingai pasiūlysime sprendimus bei aukštos kokybės, ilgaamžius, funkcionalius, patvarius, stilingus, ergonomiškus  baldus lauko terasoms, poilsio zonoms, žiemos sodams, balkonams, kavinėms, viešbučiams, kaimo turizmui, SPA centrams ir ne tik.